Jaký typ zvolit?

O tom zda-li zvolit nádrž samonosnou, dvouplášťovou nebo k obetonování, rozhoduje primárně struktura podloží ve kterém bude uložena. Každý typ je vhodný do jiného prostředí, co nám tedy kvalita půdy řekne o tom, jaký typ vybrat? 

JÍMKY

SAMONOSNÉ JÍMKY

Vhodná do míst se stabilním podložím bez výskytu spodních vod nebo jílovité půdy. Není vhodná do míst kde je staticky zatěžována. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

DVOUPLÁŠŤOVÉ JÍMKY

Vhodné do míst s nestabilním podložím, výskytem vyšší hladiny spodní vody a jílovité či písčité půdy. Vhodná do míst s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

JÍMKY K OBETONOVÁNÍ

Vhodná do míst s vyšším statickým zatížením poblíž pozemních komunikací, příjezdových cest a nosných sloupů bez výskytu spodních vod.

ZOBRAZIT PRODUKTY

SEPTIKY

SAMONOSNÉ SEPTIKY

Vhodný do míst se stabilním podložím bez výskytu spodních vod nebo jílovité půdy. Není vhodný do míst kde je staticky zatěžován. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

DVOUPLÁŠŤOVÉ SEPTIKY

Vhodný do míst s nestabilním podložím, výskytem vyšší hladiny spodní vody a jílovité či písčité půdy. Vhodný do míst s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

SEPTIK K OBETONOVÁNÍ

Vhodný do míst poblíž pozemních komunikací se skalnatým podložím bez výskytu spodních vod. Lze zvolit v místech s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

NEVÍTE SI S VÝBĚREM RADY?

 KONTAKTUJTE NÁS