Jímky a jejich výhody

Odpadní jímka nebo-li také lidově žumpa je akumulační nádrž na odpadní a užitkovou vodu. Plastové jímky jsou vhodné do míst, kde není možnost připojení na veřejnou kanalizaci např. k chatám, chalupám a rodinným domům. V naší nabídce naleznete jímky kruhové a hranaté, které jsou dále členěny na samonosné, dvouplášťové a k obetonování. Jímky vyrábíme z primárního nerecyklovaného polypropylenu díky tomu jsou vysoce kvalitní a přesto velmi cenově příznivé. Jelikož nemají odtok, je potřeba jejich pravidelné vyprazdňování. Jímky dodáváme s veškerou certifikací a montážními návody.

Vybrat jímku

Typy jímek dle podloží

SAMONOSNÉ JÍMKY

Vhodná do míst se stabilním podložím bez výskytu spodních vod nebo jílovité půdy. Není vhodná do míst, kde je staticky zatěžována. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

DVOUPLÁŠŤOVÉ JÍMKY

Vhodné do míst s nestabilním podložím, výskytem vyšší hladiny spodní vody a jílovité či písčité půdy. Vhodná do míst s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

JÍMKY K OBETONOVÁNÍ

Vhodná do míst s vyšším statickým zatížením poblíž pozemních komunikací, příjezdových cest a nosných sloupů bez výskytu spodních vod.

ZOBRAZIT PRODUKTY

Jímky a jejich výhody

Snadné řešení odpadních vod

Jímky jsou skvělým řešením v místech, kde není možné napojení na kanalizaci a přítok odpadní vody není vysoký. Primárně chaty, chalupy.

01

Výhodná pořizovací cena

Plastové jímky jsou díky využití nerecyklovaného polypropylenu velmi cenově dostupné a přesto vysoce kvalitní.

02

Snadná montáž a údržba

S plastovými jímkami lze lehce manipulovat a montáž je možno vzhledem k jejich váze uskutečnit i na hůře dostupných místech.

03

Vyberte si jímku s dopravou ZDARMA ještě dnes