Septiky a jejich výhody

Plastový tříkomorový septik je nádrž sloužící jako první stupeň přečištění odpadní vody. Plastové septiky jsou vhodné jak k chalupám, tak i k rodinným domům, komerčním budovám a dalším nemovitostem. V naší nabídce naleznete septiky kruhové a hranaté, které jsou dále členěny na samonosné, dvouplášťové a k obetonování. Septiky vyrábíme z primárního nerecyklovaného polypropylenu díky tomu jsou vysoce kvalitní a zároveň velmi cenově příznivé. Často jsou doplňovány zemními pískovými filtry. Septiky dodáváme s veškerou certifikací a montážními návody.

Vybrat septik

Typy septiků dle podloží

SAMONOSNÉ SEPTIKY

Vhodný do míst se stabilním podložím bez výskytu spodních vod nebo jílovité půdy. Není vhodný do míst, kde je staticky zatěžován. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

DVOUPLÁŠŤOVÉ SEPTIKY

Vhodný do míst s nestabilním podložím, výskytem vyšší hladiny spodní vody a jílovité či písčité půdy. Vhodný do míst s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

SEPTIK K OBETONOVÁNÍ

Vhodný do míst poblíž pozemních komunikací se skalnatým podložím bez výskytu spodních vod. Lze zvolit v místech s vyšším statickým zatížením. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

Septiky a jejich výhody

Šetříte peníze za vývoz

Septiky na rozdíl od jímek není nutno často vyprazdňovat pomocí fekálního vozu. Jsou vhodné na místa, kde je přítok odpadní vody větší.

01

Výhodná pořizovací cena

Plastové septiky jsou díky využití nerecyklovaného polypropylenu velmi cenově dostupné a přesto vysoce kvalitní.

02

Snadná montáž a údržba

S plastovými septiky lze lehce manipulovat a montáž je možno vzhledem k jejich váze uskutečnit i na hůře dostupných místech.

03

Pořiďte septik místo jímky a ušetřete za vývoz

Vyberte si septik s dopravou ZDARMA ještě dnes