Zakázková výroba

Naše společnost se zabývá nejen typizovanými produkty, ale i zakázkovou výrobou špičkové kvality. Veškeré výrobky sváříme z primárního polypropylenu německé kvality. Prochází důkladnou kontrolou a dodáváme je s veškerou odbornou dokumentací.

Na prvním místě je pro nás vždy spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce. Naši odborní poradci jsou kdykoliv k dispozici a připraveni navrhnout nejlepší a nejvýhodnější řešení vyhovující Vašim požadavkům.

Námi nabízené produkty na míru

PĚSTEBNICE

Pěstební nádrž pro hydroponické pěstování rostlin metodami DFT. Vhodné do zahradnictví, skleníků, atd. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

KVĚTINÁČE

Velkoobjemové květináče pro venkovní i vnitřní použití. Vhodné na zahradu, terasu, balkón, jako interiérový doplněk nebo do zahradnictví. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

OLEJOVÉ VANY

Vany disponují vysokou chemickou odolností. Slouží, jako zachytávač olejových kapalin apod. 

ZOBRAZIT PRODUKTY

VENTILAČNÍ ŠACHTY

Ventilační šachty slouží např. pro přívod vzduchu pro spalovaní, protažení kabeláže, odvětrání místnosti nebo instalaci potrubí solárních systému.

KONTAKTUJTE NÁS

PLASTOVÁ JEZÍRKA

Úžasné využití pro fandy vodních ploch. Kraje jezírek je možno obohatit různorodou flórou. Tvary jezírek jsou doplněny prolisy a nabízejí různé vnitřní členění. 

KONTAKTUJTE NÁS

PLASTOVÉ SKLEPY

Slouží, jako skladovací prostor pro pracovní pomůcky či nářadí, skladování ovoce a zeleniny, někomu i dokonce jako poklidná pracovna.

KONTAKTUJTE NÁS

S jakýmkoli dotazem se nás neváhejte kontaktovat

 KONTAKTUJTE NÁS